top of page

LASTEVANEMATE KOOLITUSED 

Jõgevamaa Lastevanemate Kool on ellu kutsutud, et olla toeks lapsevanematele. Lapsevanemaks saamisel tegutseme enamasti oma parimate teadmiste ja oskuste pinnalt, kui siiski tunneme vahest puudust informatsioonist, teadmistest või lihtsalt ei jaksa enam või ei oska leida vastuseid küsimustele. Oma tegevusega loodame soodustada positiivseid ja hoolivaid suhteid vanemate ja laste vahel, aidata vanematel arendada toimetulekustrateegiaid laste kasvatamisel, vähendada vanemlikku stressi ja tugevdada perede toimetulekut.

Tule ja osale loengutel, mis aitavad Sul saada teadlikumaks ja oskuslikumaks lapsevanemaks.

Tunnete juhtimise koolitus 11.mai 2021 kell 15.00 veebiloeng

Kaootilisel ajal on raske juhtida nii protsesse kui oma tundeid. Lapsevanematena ei pääse me juhtimisest kuhugi. Kui suudame kogeda ja õppida kõigist oma tunnetest, saame enda käsutusse suure ressursi.

Kutsume kõiki lapsevanemaid osalema veebiloengul „Kuidas kasutada oma tundeid tõhusalt kaose juhtimiseks“ 11.05.2021 algusega kell 15.00. Lektoriks koolipsühholoog ja gestaltpsühhoterapeut Teele Ööbik.

Osalemiseks on vajalik registreerumine hiljemalt 9. maiks lingile https://forms.gle/Yi6SzRh7UqwexYNb6

Koolitus on registreerunud osalejatele nädala jooksul järelvaadatav. NB! Ole kiire – kohti jagub vaid kuni 100 osalejale!

Loeng toimub koostöös Jõgevamaa Tervisenõukogu-, Rajaleidja keskuse- ja Jõgeva vallavalitsusega koolituste sarja „Jõgevamaa lastevanemate kool“ raames.

Koolitus "Lasteaiast kooli" 26.mai 2021 kell 17.00 veebiloeng

Kooliminek on lapse ja pere jaoks suur elumuutus, millega kohanemine võtab oma aja. Kuidas vanemana aidata lapsel kooliks valmistuda? Mille peale peaks veel mõtlema, kui ranits, pliiatsid ja vihikud ostetud? Loengus käsitleme laste koolivalmiduse erinevaid tahke ja arutame, kuidas lapsi kooliminekul toetada.

Koolitajad logopeed Piret Hobolainen, sotsiaalpedagoog Elo Palmiste, psühholoog Madli Nuut

Osalemiseks on vajalik registreerumine hiljemalt 20. maiks lingile https://forms.gle/uPfa3n3eeBFkWuZZA

Loeng toimub koostöös Jõgevamaa Tervisenõukogu-, Rajaleidja keskuse- ja Jõgeva vallavalitsusega koolituste sarja „Jõgevamaa lastevanemate kool“ raames.

bottom of page