top of page

Raamatupidamisteenus

Professionaalne ja usaldusväärne raamatupidamis- ja finantsteenus on toeks juhile organisatsiooni tegevusega alustamisel ja arendamisel. Pakume raamatupidamis- ja finantsarvestusteenust väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, mittetulundusühingutele ja korteriühistutele. Aitame raamatupidamise sisse seada alustaval ettevõttel ja nõustame arvestussüsteemi ülesehitamisel. Nõustame ettevõtjat raamatupidamis-, maksu- ja ettevõtlusalastes küsimustes.
Teenus sisaldab: igapäevane ettevõtte raamatupidamine- algdokumentide kontroll ja kirjendamine raamatupidamise registrites, põhivara arvestus, palgaarvestus töötajatele, aruandlus maksuametile, statistikaametile, äriregistrile, juhtkonnale; aastaaruande koostamine, projektide eelarvestamine, raamatupidamine ja maksetaotlused; finantsarvestuse eritööd nt äriplaani koostamine, analüüs, eelarve koostamine jms.
Raamatupidamisteenust osutame meie kontoris, kuid on võimalik tulla ka kliendi juurde kohapeale.
Teenuse hind kujuneb läbirääkimiste käigus lähtudes iga ettevõtte vajadustest.
Võta meiega ühendust teenuse saamiseks ja nõustajaga kohtumise kokku leppimiseks. Teenus on tasuline. Teenuse saamiseks palun võtta ühendust Jana Pärn + 372 504 1727.
bottom of page